דר נופרים

פרופיל
מגורים
קרית אתא
מגורים
קרית אתא
מגורים
קרית אתא
מגורים
קרית מוצקין
פרופיל חברה
מאז הקמתה בשנת 1995, חרתה דר נופרים על דגלה את הערך המוביל בחזון החברה - מחויבות לשביעות רצון מלאה של דייריה ע"י הענקת שירות אישי, חם, מהיר ומקצועי לכל דייר. מחויבות זו מתחילה כבר בבחירת מיקומי הפרויקטים ב- prime location, ממשיכה בתכנון האדריכלי המוקפד של הבניין, הדירות, השטחים הציבוריים ופיתוח הנוף ומסתיימת בליווי הדיירים שנים רבות אחרי האכלוס. כיזמית הממוקמת בשורה הראשונה של החברות המובילות את פיתוח תרבות המגורים, מקפידה דר נופרים על יישום כל פרטי התכנון, תוך עמידה על ערך נוסף המופיע בחזונה- דקדקנות ללא פשרות. בדר נופרים כל פרט ופרט הוא חשוב ועיקרי בתמונה הגדולה, דירת איכות מוקפדת ומפנקת. דר נופרים, זה הבית שלך.

חברת דר נופרים יזמה ובנתה מאות יחידות דיור בעשרות פרויקטים, בהם גרות מאות משפחות מרוצות. החברה מתמחה בבניית שכונות ומתחמי מגורים, דירות יוקרה, דירות גן ופנטהאוזים בבתים בבנייה רוויה, מתחמי בתים צמודי קרקע עם גינות גדולות ופורחות, במפלס אחד וקוטג'ים בשני מפלסים, כולם מאופיינים בסטנדרט בנייה גבוה במיוחד ובמפרט איכותי ועשיר.
נכון לשנת 2013 חברת דר נופרים  יוזמת ובונה  פרויקטים בהיקפים של כ- 500 יחידות דיור  באתרי החברה השונים

תודעת שירות גבוהה
המחויבות של דר נופרים לשביעות רצון לקוחותיה, היא הערך המוביל והמרכזי בחזונה של החברה מאז הקמתה ועד היום. תפיסת השירות של החברה היא רחבה מאוד ומקיפה את כל הפרטים, קטנים וגדולים כאחד, אשר הופכים את חווית הקנייה והמגורים בכל אחד מהפרויקטים המוצעים לשלמה ונעימה. החברה מחויבת להענקת תשומת לב אישית לכל דייר ודייר, לספק לו מענה מהיר ומקצועי וללוות אותו שנים רבות אחרי האכלוס.

LOCATION IS EVERYTHING
בחירת מיקומי הפרויקטים ב- prime location מאפשרים לדיירי דר נופרים לחיות במרכז העניינים, צמוד למרכזי מסחר, לשירותים מוניציפליים ולעורקי תחבורה מרכזים, ובד בבד ליהנות מסביבה ירוקה המעניקה למשפחות חיים באווירה כפרית רגועה, ובכך הן נהנות מכל העולמות.

מקצועיות ללא פשרות
אנחנו, בדר נופרים יודעים שהבית שלך הוא השקט שלך, ועל כן אנו מקפידים לעמוד בלוח הזמנים לו אנו מתחייבים, כמו גם על תכנון קפדני אשר מדגיש חשיבה על כל פרט ופרט ושמים דגש מיוחד על איכות ביצוע וגימור בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

חדשנות ויוקרה
מיום הקמתה, מתמחה החברה בבניית בתי מגורים ייחודיים, אשר מאופיינים בתכנון לא שגרתי החורג מנוף הנדל"ן המקומי. הדירות בפרויקטים מציעות מפרט עשיר ויוקרתי בשילוב מרחבי מחייה שתוכננו להתאים למשפחות צעירות ודינאמיות, השמות דגש על מרחב פנים המותאם הן לצרכי ההורים והן לצרכי הילדים.

דר נופרים – זה הבית שלך.

 

שם
אימייל
טלפון
נושא
תוכן
חזור על התווים המופיעים במסגרת
 
מידע כללי
דר נופרים
חברה קבלנית פרטית
נוסדה ב 1995
משרדי החברה
עיר: קרית אתא
כתובת: העצמאות 10
טלפון: 04-8446866
פקס: 04-8446869
קבלת קהל